Skarpety bezuciskowe RelaxSan

dla diabetyków i osób o wrażliwych stopach

Skarpety bezuciskowe RelaxSan przeznaczone są dla osób cierpiących na cukrzycę, zapalenie stawów, stopę sportowca, a także dla osób o wrażliwych i delikatnych stopach. Dzięki swoim prozdrowotnym właściwościom wyroby linii RelaxSan Diabetic polecane są także osobom bez specjalnych problemów zdrowotnych, ale ceniącym sobie zdrowe i zadbane stopy.
RelaxSan Diabetic to linia wyrobów bez żadnego ucisku. Wyroby pozbawione są górnego ściągacza, co eliminuje jakąkolwiek kompresję i umożliwia swobodne krążenie krwi. Anatomiczny kształt idealnie dopasowuje się do stopy, nie tworząc irytujących fałd. Całkowicie płaski szew zapobiega podrażnieniom w obrębie palców stopy. Co więcej, specjalne żebrowania w zgięciu stopy gwarantują, że się nie zsuwają.
box3d-relaxsan-diabetic-550L

Bezuciskowe skarpety bawełniane ze srebrnym włóknem X-Static dla kobiet i mężczyzn. Bezszwowe , o właściwościach antybakteryjnych i termoregulacyjnych.

box3d-relaxsan-diabetic-560

Bezuciskowe skarpety bawełniane z włóknem Crabyon dla kobiet i mężczyzn. Wykonane w technologii bezszwowej. Zawartość chityny nadaje wyrobom właściwości antybakteryjne, wspomaga regenerację tkanek oraz chroni przed wysychaniem zatrzymując wilgoć, przez co wyroby są szczególnie polecane dla skóry suchej.

box3d-relaxsan-diabetic-650CS

Bezuciskowe pięciopalczaste skarpety bawełniane ze srebrnym włóknem dla kobiet i mężczyzn. Pięciopalcowa technologia zabezpiecza przestrzenie między palcami przed otarciami i sprawia, że antybakteryjne działanie srebra dociera nawet do trudno dostępnych punktów stopy.

KUP TERAZ RELAXSAN DIABETIC

Przejdź do sklepu online relaxsansklep.pl

Jakość potwierdzona certyfikatami

certificates-fda

Firma GT Calze posiada certyfikat wydany przez FDA (amerykańską Agencję Żywności i Leków) będący potwierdzeniem wysokiej jakości, efektywności i bezpieczeństwa wyrobu medycznego.

logo-uni-en-iso

Producent Calze G.T. stosuje system system zarządzania jakością zgodny z normami UNI EN ISO 9001:2015 oraz UNI CEI EN ISO 13485:2012.

logo-oeko-tex

Wszystkie wyroby posiadają certyfikat Oeko-Tex, co gwarantuje, że są one wolne od substancji szkodliwych oraz potencjalnie szkodliwych mogących mieć negatywny wpływ na stan zdrowia.

logo-CE

Wszystkie artykuły są CE Wyrobami Medycznymi Klasy I i  są zgodne z wymaganiami i przepisami dyrektywy EWG 93/42.